Tweede voorronde standaardteams donderdag 28 december 2017

 

                   Poule C:                                                Poule D:

                   BNC                                                       VVS

                   Noordster 2                                         Alteveer

                   Wedde                                                   Bellingwolde 1

                   Westerwolde                                       Buinerveen                                                    

 

     Aanvang:                                              Wedstrijd:                                          uitslag:

  1. 45 BNC                                  – Noordster 2                                    …-…
  2. 02 VVS                                   – Alteveer                                           …-…
  3. 19 Wedde                              – Westerwolde                                  …-…    
  4. 36 Bellingwolde 1               – Buinerveen                                     …-…
  5. 53 BNC                                  – Wedde                                              …-…
  6. 10 VVS                                   – Bellingwolde 1                                …-…
  7. 27 Noordster 2                    – Westerwolde                                  …-…
  8. 44 Alteveer                          – Buinerveen.                                    …-…
  9. 01 BNC                                  – Westerwolde                                  …-…
  10. 18 VVS – Buinerveen                                     …-…
  11. 35 Noordster 2 – Wedde                                              …-…
  12. 52 Alteveer – Bellingwolde 1                                …-…

              

22.10     Kruisfinale: tweede poule C – tweede poule D

               ……………………………….    –   ………………………           …-…

 

De winnaars van Poule C en D en de winnaar van de kruisfinale

    gaan door naar de finaleavond op vrijdag 5 januari 2018