Recreatietoernooi zondag 24 december 2017

Poule A: Team Pannekoek, Team Kappi, Sodom Boys, Weinstein and Friends,

Cafe Brio en Why so “Serie A”

 

Aanvang:                                              wedstrijd:                                            Uitslag:

10.30 u   Why so Serie A                   – Team Pannekoek                       2-3

10.42 u   Team Kappi                         – Cafe Brio                                          7-4

10.54 u   Weinstein & Friends      – Sodom Boys                                    1-2

11.06 u   Team Pannekoek              – Team Kappi                                    5-3

11.18 u   Sodom Boys                         – Cafe Brio                                         3-2

11.30 u   Weinstein & Friends       – Why so Serie A                            2-5

11.42 u   Sodom Boys                        – Team Pannekoek                        1-1

11.54 u   Team Kappi                         – Why so Serie A                             3-6

12.06 u   Café Brio                              – Weinstein & Friends                  3-2

12.18 u   Sodom Boys                        – Team Kappi                                     1-3

12.30 u   Why so Serie A                   – Cafe Brio                                          2-0

12.42 u   Team Pannekoek              – Weinstein & Friends                 7-1

12.54 u   Why so seria a                     – Sodom Boys                                  5-2

13.06 u   Cafe Brio                                – Team Pannekoek                       0-5

13.18 u   Weinstein & Friends       – Team Kappi                                   4-5

 

De poule winnaars ( 3 ) en de beste nr 2 van de drie poules plaatsen zich voor de finalepoule op woensdag 3 januari vanaf 18.00 uur.

 

 

Poule B: De Scheerders, Panters FM, Casacrande, DPD, Ballingwolde,

OVO

 

13.30 u   OVO                                         – De Scheerders                                0-8

13.42 u   Panters FM                          – Ballingwolde                                    2-1

13.54 u   DPD                                          – Casacrande                                     1-8

14.06 u   De Scheerders                    – Panters FM                                      2-1

14.18 u   Casacrande                          – Ballingwolde                                   2-0

14.30 u   DPD                                          – OVO                                                   6-3

14.42 u   Casacrande                          – De Scheerders                              1-2

14.54 u   Panters FM                          – OVO                                                   6-3

15.06 u   Ballingwolde                       – DPD                                                    5-2

15.18 u   Casacrande                         – Panters FM                                    10-2

15.30 u   OVO                                       – Ballingwolde                                  1-10

15.42 u   De Scheerders                  – DPD                                                    8-1

15.54 u   OVO                                       – Casacrande                                    1-9

16.06 u   Ballingwolde                     – De Scheerders                              3-2

16.18 u   DPD                                       – Panters FM                                    0-7

Poule C:

Sjappenbende, WVV Future, Paperclips, City Park Rangers, Haha die Loosies,

FC Mollema.

 

Aanvang:                                              Wedstrijd:                                            Uitslag:

 

16.30 u   Haha die Loosies               – Sjappenbende                                10-1

16.42 u   WVV Future                         – FC Mollema                                      4-1

16.54 u   CPR                                           – Paperclips                                          3-5

17.06 u   Sjappenbende                    – WVV Future                                     0-13

17.18 u   Paperclips                            – FC Mollema                                      3 -1

17.30 u   CPR                                         – Haha die Loosies                            2-5

17.42 u   Paperclips                           – Sjappenbende                                11-1

17.54 u   WVV Future                      – Haha die Loosies                           8-1

18.06 u   FC Mollema                       – CPR                                                       0-1

18.18 u   Paperclips                           – WVV Future                                   1-1

18.30 u   Ha ha die Loosies            – FC Mollema                                     5-2

18.42 u   Sjappenbende                   – CPR                                                     1-7

18.54 u   Haha die Loosies             – Paperclips                                        4-1

19.06 u   FC Mollema                       – Sjappenbende                              11-1

19.18 u   CPR                                         – WVV Future                                   0-9

 

De poule winnaars en de beste nr. 2 van de drie poules plaatsen zich voor de finalepoule op woensdag 3 januari vanaf 18.00 uur.

Naar de finale: Team Pannekoek, Casagrande, WVV Future en De Scheerders