Dames zaterdag 23 december 2017

 

Poule A Poule B
1 FC Ter Apel 1 WMC
2 Heiligerlee 2 WVV
3 THOS 3 Westerlee
4 HS’88 4 ST Alteveer/Onstw Boys 2
5 LEO 2 5 LEO 2

 

Poule C

`              1.Lycurgus

2.ZFC Zuidlaren

3.V en Z Veendam

4.Oranje Nassau

5.ST Alteveer/Onstw. Boys 1

 

 

 Aanvang Poule         Uitslag
16.30 Uur

 

A FC Ter Apel Heiligerlee  1 2   
16.40 Uur

 

B WMC WVV  1 0  0
16.50 Uur

 

A THOS HS’88  0 -4
17.00 Uur

 

B Westerlee ST Altev/Onstw Boys 2  2 -1
17.10 Uur

 

A FC Ter Apel LEO 1  1 -1
17.20 Uur

 

B WMC LEO 2  3 -0
17.30 Uur

 

A Heiligerlee THOS  3 -2
17.40 Uur

 

B WVV Westerlee  1 -1
17.50 Uur

 

A HS’88 LEO 1  0 -0
18.00 Uur

 

B ST.Altev/Onstw.Boys 2 LEO 2  5 -1
18.10 Uur

 

A FC Ter Apel THOS 4 -0
18.20 Uur

 

B WMC Westerlee 2 -1
18.30 Uur

 

A Heiligerlee HS’88  0 -3
18.40 Uur

 

B WVV ST Altev/Onstw.Boys 2  2 -2
19.10 Uur

 

A THOS LEO 1 1 -1
19.30 Uur

 

B Westerlee LEO 2  3 -2
19.50 Uur

 

A FC Ter Apel HS’88  0 -1
20.10 Uur

 

B WMC ST Altev/Onstw.Boys 2  1 -2
20,30 Uur

 

A Heiligerlee LEO 1 4 -2
20.50 Uur

 

B WVV LEO 2  6 -1
21.10 Uur Nr. 1 Poule A

HS’88

Nr. 1 Poule B

WMC

 

3

 

-2

 

 

 

 

 

   

Wedstrijden van Poule C tussen de wedstrijden van de Poules A en B

 

Wedstrijden          Poule C Dames poule van Zaterdag 23 december 2017.

 

Tussendoor wedstrijden van Poules A en B.

Aanvang      Poule                                                                                                                                        Uitslag

19.00 uur             C       Lycurgus              – ZFC Zuidlaren                          2-1

19.20 uur             C       V en Z Veendam   – Oranje Nassau                    1-1

19.40 uur             C       Lycurgus              – ST Altev/Onstw Boys 1        5-1

20.00 uur             C       ZFC Zuidlaren      – V en Z Veendam                   1-3

20.20 uur             C       Oranje Nassau       – ST Altev/Onstw Boys 1  4-0

20.40 uur             C       Lycurgus              – Oranje Nassau                            1-1

21.00 uur             C       ZFC Zuidlaren      – ST Altev/Onstw Boys1      2-2

21.20 uur             C       Ven Z Veendam    – ST Altev/Onstw Boys 1     7-0

21.30 uur             C       Oranje Nassau       – ZFC Zuidlaren                       4-0

21.40 uur             C       Lycurgus              – V en Z Veendam                         1-3

V en Z Veendam winnaar poule C