A junioren op vrijdag 29-12-2017

In de B categorie spelen Poule A: , Bato, VVS, Heiligerlee, WMC 2 en ASVB

In de A categorie spelen Poule B: Nieuw Buinen, Noordster, ZNC, HS’88, WMC 1 en WVV.

Poule

B          18.30 u      Nieuw Buinen – ZNC                                      0-2

B          18.38 u      Noordster      – HS’88                                      1-0

A          18.46 u      VVS                    – Heiligerlee                           5-0

B          18.56 u      WVV               – WMC 1                                  2-2

A          19.04 u      WMC 2           – ASVB                                     2-1

B          19.14 u      Nieuw Buinen – Noordster                              1-2

B          19.22 u      ZNC                – HS’88                                    0-2

A          19.30 u      Bato                – Heiligerlee                             11-2

B          19.40 u      Noordster       – WMC 1                                  1-4

A          19.48 u      VVS                – ASVB                                     1-3

B          19.58 u      WVV               – Nieuw Buinen                        6-1

B          20.06 u      ZNC                – WMC 1                                  1-2

A          20.14 u      Bato                – ASVB                                     1-2

B          20.24 u      Nieuw Buinen – HS’88                                    3-2

B          20.32 u      Noordster       – WVV                                      1-0

A          20.40 u      VVS                – WMC 2                                  1-2

B          20.50 u      ZNC                – Noordster                              0-2

A          20.58 u      Bato                – VVS                                       4-0

B          21.08 u      WMC 1           – HS’88                                    3-1

A          21.16 u      ASVB              – Heiligerlee                             6-0

B          21.26 u      ZNC                – WVV                                      0-5

A          21.34 u      Bato                – WMC 2                                  1-2

B          21.44 u      WMC              – Nieuw Buinen                        2-0

B          21.52  u      WVV               – HS’88                                    3-1

A          22.00 u      WMC 2           – Heiligerlee                             7-0

 

Prijsuitreiking. a cat 1e WMC 1 2e Noordster 3e WVV b cat 1e WMC 2 2e ASVB 3e Bato